Mümin Sekman Başarı Eğitimi & Her Şey Seninle Başlar

Antalya'da yerel gazetelerde ve Akdeniz Bülten haber dergisinde köşe yazıları yayınlanmakta olan girişimci iş insanı, bilgi ve tecrübelerini paylaşma arzusu ile 2018 yılında Mümin Sekman tarafından hazırlanan "Her Şey Seninle Başlar Eğitici Eğitimi"ne katılmıştır.

1 milyonun üzerinde baskı yaparak türünde Türkiye rekoru kıran "Her Şey Seninle Başlar" kitabının yazarı, kişisel gelişim uzmanı ve başarı eğitmeni Mümin Sekman tarafından hazırlanan "Her Şey Seninle Başlar Eğitimi”nin lisanslı eğitmenlerinden olan Ümit Sedat Bayram, başarıyı arzulayan ve hayallerini gerçekleştirme vizyonu olan herkese tecrübelerini anlatmak üzere bu anlamlı misyonu üstlenmiştir.

Her Şey Seninle Başlar kitabı bugüne kadar 1.200.000 okura ulaşarak türünde Türkiye rekoru kırdı. Kitaptan yola çıkan Her Şey Seninle Başlar semineri ise, 13 yıl boyunca, 40’ı aşkın şehirde, 100.000’den fazla insana ulaştı.

Her Şey Seninle Başlar Eğitimi; sorumluluk almayı, başarı disiplini geliştirmeyi, irade gücünü artırmayı, mesleki motivasyonu yönetmeyi, özgüveni kazanmayı, sıkı ve sistemli çalışmayı, kendi en iyi versiyonunu bulmayı anlatıyor.

1 MİLYON İNSANIN 1 BİLDİĞİ VAR:

TÜRKİYE’DE YAŞAYAN HER 100 KİŞİDEN 1’İ

HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR OKURU!

1-İNSANLAR NEDEN HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR EĞİTİMİNE KATILMALI?

Her Şey Seninle Başlar Eğitimi, insanın kendini keşfetme ve tanıma yolculuğu. Nasıl başarısız oluyoruz ve başarılı olmak için hangi yolları aşmak gerekiyor sorularının cevabını bu eğitimde bulabilirsiniz. Bu eğitimde başarı hakkındaki bilgilerinizi sorguluyor ve yeniden tanımlıyor olacaksınız. Hayat amacı belirlemenin, bu amaca yönelik ideal çalışma şekli geliştirmenin, atalet halinden çıkarak harekete geçmenin, başarılı olma farkındalığını artırmanın ve başarıyı bir alışkanlık haline getirmenin yolları sistematik bir şekilde anlatılıyor. Başarı tanımınızı yeniden yapmak, başarılı olmayı en doğru şekilde anlamak, nasıl sorusunun cevaplarını almak için Her Şey Seninle Başlar.

2-KURUMLAR NEDEN ÇALIŞANLARINA HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR EĞİTİMİ ALDIRMALI?

Toplumsal gelişim için bir başarı stratejisi geliştirmek gerekir. Bireyler arası etkileşim iyi iletişimle olmakta ise, iyi iletişim için de bireysel gelişim şart. Kişilerin bireysel gelişim farkındalığı kazanması aynı zamanda kurumların da amacı olmalı. Gelişmiş toplumlara bakıldığında bu ayrıntıya önem verdikleri görülüyor. İçte gelişim işte başarı sağlar ve kişisel gelişim kurumlara değer katar. Zeka ve akılla değer kazanan kurumlar rekabette de öne çıkmaya başlar. Bu değer kurumun imajına yansır ve diğerlerine de ilham kaynağı olur. Sonuç olarak bu değer artışı toplumların da gelişimine ayna tutar. Değerinizi artırmak için Her Şey Siz ve Ekibinizle Başlar.

**Her Şey Seninle Başlar Eğitim Kataloğu

(PDF olarak görüntülemek için tıklayınız.)

HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR

her şey seninle başlar katalog kapak her şey seninle başlar katalog kapak
her şey seninle başlar katalog sayfa 1 her şey seninle başlar katalog sayfa 1
her şey seninle başlar katalog sayfa 2 her şey seninle başlar katalog sayfa 2
her şey seninle başlar katalog sayfa 3 her şey seninle başlar katalog sayfa 3